УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ВЕБ-СТОРІНКИ LHC.COM.UA

Веб-сторінка «Lighthouse Consulting Ukraine», яка знаходиться за адресою https://lhc.com.ua в мережі Інтернет – є єдиним офіційним сайтом компанії
Умови користування домашньої сторінкою Lighthouse Consulting

Lighthouse Consulting дозволяє використання матеріалів даної веб-сторінки лише з метою ознайомлення. Будь-яке використання цих матеріалів з комерційною метою не дозволяється. Оригінал матеріалів веб-сайту та їх копії захищено правом інтелектуальної власності. Матеріали веб-сторінки Lighthouse consulting не можуть бути змінені чи відтворені в публічному доступі, а їх опублікування або поширення на інших ресурсах (веб-сайтах, мобільних додатках, друкованих виданнях, рекламних матеріалах тощо) заборонено.

Контент веб-сторінки lhc.com.ua
Веб-сторінка lhc.com.ua та вся інформація, яку вона містить, включаючи описові матеріали, логотипи, торгові марки, презентації, статті, кейси, фотографії, ілюстрації, схеми, поради та рекомендації, та інше текстове наповнення (узагальнено «Контент веб-сторінки») є власністю Lighthouse Consulting. Поширення такої інформації можливе лише із посилання на цю веб-сторінку та за згоди керівництва Lighthouse Consulting. Lighthouse Consulting залишає за собою право на зміну чи доповнення матеріалів розміщених на цій веб-сторінці в будь-який час та без попереднього повідомлення.

Політика конфіденційності
Інформація приватного характеру, яка надіслана користувачем через опцію «Контакт» або на електронну скриньку компанії є Конфіденційною та не може бути розголошена чи опублікована. Lighthouse consulting відповідає за збереження і нерозголошення такої інформації. Інформація надіслана користувачем не буде розглядатися як така, що захищена правами інтелектуальної власності.

Посилання розміщені на цій веб-сторінці
Розміщення посилань з цього сайту на інші веб-сторінки здійснюється виключно заради зручності користувача. Коли ви використовуєте такі посилання, Ви залишаєте веб-сторінку https://lhc.com.ua. Lighthouse Consulting не несе відповідальності за інші веб-сторінки та актуальність їх змісту.

Посилання на веб-сторінку lhc.com.ua
Ви можете розміщувати посилання на цю веб-сторінку на інших сайтах. Надаючи посилання на веб-сторінку Lighthouse Consultig ви повинні врахувати наступне:
• Ви не можете представляти своє відношення до Lighthouse Consulting у неправдивий спосіб
• Ви можете створювати посилання на веб-сторінку https://lhc.com.ua, але не можете копіювати зміст та матеріали цієї веб-сторінки
• Ви не можете стверджувати, що Lighthouse Consulting схвалює матеріли чи продукти, які представлені на зовнішній веб-сторінці.
• Ви не можете використовувати логотип @Lighthouse Consulting Logo@ без письмово дозволу на це від керівництва Lighthouse Consulting.
• Ви не можете публікувати неправдиву чи оманливу інформацію щодо послуг Lighthouse Consulting чи її інтересів.
• Сторінка, на якій ви розміщуєте посилання, не може містити матеріли, які слід розцінювати як неприйнятні, агресивні чи суперечливі, що поширюється на всі вікові групи.

Загальна інформація
• Lighthouse Consulting може змінювати ці умови в будь-який час шляхом внесення змін в розділ “Умови використання веб-сторінки lhc.com.ua”.
• Користування веб-сторінкою https://lhc.com.ua, зокрема з використанням сторонніх сервісів ( http://google.com ,  http://facebook.com  та інших), а також будь-яке інше використання веб-сторінки, її програмного забезпечення, додатків, Контенту та інших частин веб-сторінки є свідченням Вашої згоди з усіма умовами наведеними вище.

Остання зміна 16 березня 2019