КАР’ЄРА

Чому добре приєднатися до нас?

Lighthouse consulting націлена на підвищення ефективності, розширення компетенцій та посилення власних конкурентних переваг. Ми завжди відкриті для талановитих та ініціативних людей, які готові працювати з нами над досягненням спільних цілей.

Які переваги роботи в Lighthouse Consulting Україна?

…по-перше, Lighthouse consulting була створена професіоналами із значним досвідом та знаннями в сфері професійних послуг бізнесу, тому ви зможете багато чому навчитися та перейняти їх досвід, брати участь у масштабних і перспективних проектах,

…по-друге, наша компанія об’єднує людей, які мають спільні цінності та поділяють принципи роботи в компанії. Ми зацікавлені в людях, яким цікаві нові виклики та постійно удосконалюють свої знання та навики.

… по-третє, компанія є молодою та інноваційною, яка зорієнтована на створення додаткової цінності для бізнесу наших клієнтів. Кожен її учасник має можливість внести свій вклад у вирішення проблеми клієнта та отримати справедливу винагороду за в міру вкладених зусиль.

В Lighthouse Consulting ви не будете малим гвинтиком організаційного механізму, а ваш особистий професійний розвиток підтримає наставництво досвідчених консультантів.